G.Orelikas prieš „Anadolu Efes“ pasirodė kukliai

Prieš 1 metus 56

Turkijos lygos rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ (7/3) ekipa, kuri svečiuose 99:86 (26:22, 28:24, 23:20, 22:20) nugalėjo to paties miesto „Bešiktaš“ (2/8) klubą su Gediminu Oreliku.

G.Orelikas per 31 minutę pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Matthew Mooney įmetė 28 taškus (4/7 tritaškiai, 6 atk. kam., 33 naud. bal.), Furkanas Haltali – 16 (5 atk. kam.), Jasonas Richas – 14, Jordanas Usheris – 12 taškų.

Nugalėtojams Rodridgue‘as Beaubois surinko 25 taškus (7/10 tritaškiai, 26 naud. bal.), Vasilije Micičius – 20 (6/8 tritaškiai, 13 rez. perd., 30 naud. bal.), Tiboras Pleissas – 19 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Willas Clyburnas – 13 (6 rez. perd.), Amathas M‘Baye pridėjo 11 taškų.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos