G.Juozapaitis buvo tarp ryškiausių itin nerezultatyviame mače

Prieš 1 metus 63

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) vakaras pažymėtas tik vieno lietuvio pasirodymu.

Meino universiteto „Black Bears“ (6/4) ekipa itin nerezultatyviame mače 50:47 (23:26, 27:21) palaužė Merrimacko universiteto „Warriors“ (2/11).

Gediminas Juozapaitis nugalėtojams per 37 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

12 taškų lietuvio komandai surinko Kellenas Tynesas (4 rez. perd., 5 per. kam.), 11 – Peteris Filipovity (6 atk. kam.). Varžovams 19 taškų pelnė Jordanas Minoras (12 atk. kam., 5 blokai, 11 klaidų), 13 – Ziggy Reidas (6 atk. kam., 1/5 tritaškių).

Meino ekipa Amerikos Rytų konferencijoje žengia ketvirta.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos