G.Antetokounmpo ir J.Holiday'us tandemas vienuoliktąją pergalę paeiliui pasiekė prieš „Celtics“

Prieš 1 metus 58

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) intrigos nepašykštėjo Rytų konferencijos lyderių susitikimas.

Milvokio „Bucks“ (40/17) namie po pratęsimo įveikė Bostono „Celtics“ (41/17) – 131:125 (27:35, 37:28, 26:32, 26:21, 15:9).

Mačas klostėsi permainingai, o likus žaisti 14 sekundžių ketvirtajame kėlinyje dėjimu pasižymėjo Malcolmas Brogdonas (113:114). Jrue Holiday’us į tai atsakė sumesdamas baudų metimus, o Samas Hauseris spėjo išlyginti rezultatą tritaškiu. „Bucks“ bandymas išvengti pratęsimo baigėsi netaikliu Khriso Middletono metimu.

Papildomoje atkarpoje likus žaisti pusę minutės „Celtics“ pirmavo 125:124, tačiau J.Holiday’us pataikė iš toli, o neužpuolę svečiai prasižengė nesportiškai. Giannis Antetokounmpo sumetė baudų metimus bei vainikavo rungtynes dėjimu.

Fantastišką pasirodymą surengė J.Holiday’us – 43 minutės, 40 taškų (5/9 dvitaškių, 8/12 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos bei 2 pražangos.

„Man nerūpi, kaip aš žaidžiu, kol mes laimime. Vienintelė statistika, į kurią aš žiūriu, yra klaidos. Jomis aš sprendžiu, turėjau geras ar blogas rungtynes. Šiandien suklydau gal penkis kartus ir man yra skaudu dėl to“, – teigė įžaidėjas.

Nuo jo neatsiliko ir G.Antetokounmpo, per 46 minutes surinkęs 36 taškus (11/23 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 11/19 baudų metimų), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 metimus, suklydęs 8 kartus ir 4 sykius prasižengęs.

Absurdišką techninę pražangą užsidirbo Blake’o Griffino pakaušį draugiškai kepštelėjęs Joe Inglesas.

Bostono klubas vertėsi be Jaysono Tatumo, Jayleno Browno, Marcuso Smarto ir Alo Horfordo, o jų paliktas spragas užkimšti mėgino Derrickas White’as – 43 minutės, 27 taškai (7/12 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 2 atkovoti, 3 perimti ir 3 prarasti kamuoliai, 12 rezultatyvių perdavimų bei 4 pražangos.

„Celtics“ išlieka geriausia lygos komanda, tačiau 11 mačų paeiliui laimėję „Bucks“ juos gali pavyti jau artimiausiame mače. Būtent šios komandos dalinasi dvi pirmąsias vietas Rytų konferencijoje.

„Celtics“: Derrickas White’as 27 (12 rez. perd., 3/12 tritaškių, 3 per. kam.), Paytonas Pritchardas 26 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike’as Muscala 18 (8 atk. kam., 3/10 tritaškių), Samas Hauseris (9 atk. kam., 3/8 tritaškių) ir Blake’as Griffinas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 15, Grantas Williamsas 12 (10 atk. kam., 4 rez. perd,. 5 klaidos).

„Bucks“: Jrue Holiday’us 40 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 8/12 tritaškių), Giannis Antetokounmpo 36 (13 atk. kam., 9 rez. perd., 8 klaidos), Khrisas Middletonas 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Graysonas Allenas 13 (4 atk. kam.), Jevonas Carteris 9, Joe Inglesas 8 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos