FIBA Europos taurės atranka: „Aris“ – „Wolves“

Prieš 1 metus 73

Antradienį FIBA Europos taurės turnyro atrankoje savo kovas pradeda „BC Wolves“ krepšininkai.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai atrankos starte susitinka su Salonikų „Aris“ ekipa.

Rungtynės tiesiogiai prasideda nuo 18 val.

Rungtynės prasidėjo kaip ir būdinga naujo sezono pradžiai su daugybe klaidų. Dar neįpusėjus pirmajam kėliniui abi komandos buvo suklydusios 6 kartus. Lengvu chaosu aikštėje pasinaudojusi „Wolves“ komanda po Ado Juškevičiaus tolimo metimo sužaidus 4 minutes pirmavo 7:6.

Tačiau antroje ketvirčio pusėje „Aris“ atakos buvo kur kas tikslesnės ir tai jiems po pirmojo kėlinio leido pirmauti 21:15.

Antrąjį kėlinį „Aris“ pradėjo laimėdami atkarpą 6:3 ir nutolo 27:18. Vis tik „Wolves“ sugebėjo atsitiesti ir po kelių minučių vėl kvėpavo varžovams į nugarą. Kėlinio pabaigoje toks scenarijus dar kartą pasikartojo, o ketvirčio didvyriu tapo svarbius tolimus metimus pataikęs A. Juškevičius. Jo dėka ilsėtis „Wolves“ išėjo esant lygiam rezultatui – 44:44.

*****

Pergalės atveju „Wolves“ pratęstų savo kovą atrankoje ir susikautų su „Rilski Sportist“ komanda iš Bulgarijos.

Pralaimėjimo atveju R. Kurtinaičio kariaunos tarptautinis sezonas būtų baigtas.