FIBA Europos taurę nuskynė Lenkijos pirmenybių vidutiniokai

Prieš 1 metus 64

Lenkijos klubo triumfu finišavo FIBA Europos taurės sezonas.

Vloclaveko „Anwil“ atsakomosiose finalo rungtynėse 80:78 (20:18, 17:24, 21:15, 22:21) nugalėjo Šolė „Cholet“ klubą iš Prancūzijos ir seriją laimėjo 161:155.

🛼 @Sugahi11 nearly broke his own ankles 😂#FIBAEuropeCup x @Anwil_official pic.twitter.com/1yrKQXRYXG

— FIBA Europe Cup (@FIBAEuropeCup) April 26, 2023

Ryškiausias lemiamame mače buvo amerikietis Victoras Sandersas – 29 minutės, 20 taškų (1/5 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 6/7 baudų metimų), 3 atkovoti ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, pražanga ir 13 naudingumo balų.

16 taškų pridėjo Malikas Williamsas (9 atk. kam.), 11 – Phillipas Greene’as, 10 – Lee Moore’as (7 atk. kam.).

History has been rewritten. 🏆⁰⁰Anwil Wloclawek lift the #FIBAEuropeCup throne for the first time in club history! pic.twitter.com/uIJydtEXku

Prancūzijos komandai 23 taškus surinko Dominicas Artisas (3/8 tritaškių), 17 – Perry Ellisas (6/6 dvitaškių, 13 atk. kam.), 11 – T.J.Campbellas (2/6 tritaškių), 10 – Nealas Sako (9 atk. kam.).

Vloclaveko klubas šį sezoną išskirtinių rezultatų nedemonstruoja ir Lenkijos pirmenybėse užima vos septintąją vietą.

FIBA Europos taurėje šį sezoną taikėsi dalyvauti ir du Lietuvos klubai, tačiau nei Alytaus „Wolves“, nei Jonavos „CBet“ nepavyko įveikti atrankos turnyrų.

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas