„Fenerbahče“ problemas nacionaliniame čempionate išsprendė tik ketvirtajame kėlinyje

Prieš 1 metus 74

Turkijos čempionate nelengvą pergalę pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (21/5) ekipa, kuri namuose 79:72 (18:18, 13:20, 19:20, 29:14) palaužė Denizlio „Merkezefendi“ (10/16) krepšininkus.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje svečiai turėjo dviženklį pranašumą (60:50), tačiau gerą atkarpą sužaidusi Stambulo ekipa netrukus lygino rezultatą – 66:66. Mačo pabaigą „Fenerbahče“ sužaidė puikiai puolime ir iškovojo pergalę 79:72.

Nugalėtojams Nigelas Hayesas-Davisas pelnė 24 taškus (7 atk. kam., 5 rez. per.), Melihas Mahmutoglu pridėjo 20 (6/7 trit.), Johnathanas Motley – 17 (9 atk. kam.).

Denizlio ekipai Xavieras Rathanas–Mayesas įmetė 21 tašką (9/17 metimai), Johny Hamiltonas (7 atk. kam.) ir Andrew Harrisonas (3/8 trit.) pridėjo po 12.

Kitą savaitė prasidėsiančiose Eurolygos atkrintamosiose varžybose „Fenerbahče“ kausis su Pirėjo „Olympiacos“ komanda.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai