„Fenerbahče“ namie palaužė „Bayern“ pasipriešinimą

Prieš 2 metus 156

Pirmadienį atidėtose Eurolygos rungtynėse Stambulo „Fenerbahče“ (10-16) krepšininkai namuose 81:76 (27:16, 18:15, 9:31, 27:14) įveikė Miuncheno „Bayern“ (13-13) klubą.

Dvikova Stambule klostėsi permainingai. Po pirmųjų dviejų kėlinių iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams ir šie pirmavo 45:31. Tačiau po pertraukos „Bayern“ sužaidė nuostabų ketvirtį, kurį laimėjo 31:9.

Tačiau „Fenerbahče“ sugebėjo atsitiesti po tokio smūgio ir ketvirtą kėlinį pradėjo spurto 12:0. Vėliau intriga laikėsi iki paskutinės minutės, kuomet Jana Veselio dvitaškis išsprendė rungtynių baigtį.

„Fenerbahče“: Pierria Henry 22, Janas Vesely 21 Dyshawnas Pierre`as 10 taškų.

„Bayern“: Augustine`as Rubitas 17, Darrunas Hilliardas 13, Žanas Šiško 8 taškai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt