Fantastiško Mitchello vedama ir pergalių seriją tęsianti „Cavaliers“ patiesė LeBroną ir „Lakers“

Prieš 1 metus 58

NBA reguliariajame sezone sužaistos ketverios rungtynės, o Klivlendo „Cavaliers“ komanda išlieka viena karščiausių visoje lygoje.

„Cavaliers“ (8-1) krepšininkai išvykoje 114:100 (30:36, 28:28, 29:16, 27:20) įveikė Los Andželo „Lakers“ (2-7) krepšininkus.

Pirmąjį mačą šiame sezone pralaimėję „Cavaliers“ žaidėjai pasiekė jau 8-ąją pergalę iš eilės, o už juos geriau atrodo tik visus 9 mačus laimėjusi Milvokio „Bucks“.

8 iš eilės pergalės – net 5 metus nematytas rezultatas Klivlende. Pastarąjį kartą ilgesnę pergalių seriją komandą fiksavo 2017 metais, kai su LeBronu Jamesu priešakyje laimėjo 13 mačų iš eilės.

L. Jamesas pralaimėjo prieš savo gimtąjį „Cavaliers“ klubą vos antrą kartą karjeroje per 19 susitikimų. Kita tokia nesėkmė buvo dar 2011-aisiais jam žaidžiant Majamio „Heat“.

„Visada turi jausti pagarbą didingumui. Kai ant aikštėje yra geriausias, tu tiesiog eini į aikštę bandydamas varžytis ir laimėti“, – po mačo kalbėjo „Cavs“ lyderis Donovanas Mitchellas, kuris augo kaip L. Jameso ir „Cavaliers“ sirgalius.

Nors pataikė tik 1 iš 7 tritaškių D. Mitchellas pelnė 33 taškus, o dar 24 pridėjo Darius Garlandas. Pastarasis nežaidė 7 pastarosiose komandos rungtynėse, tad jo prisijungimas tik dar labiau sustiprins „Cavaliers“. D. Mitchellas peržengė 30-ies taškų ribą jau 7-ose iš 8 žaistų rungtynių naujoje komandoje.

„Tarpsezoniu jie padarė puikų darbą įsigydami labai gerą žaidėją. Jie turi tikrai gerą komandą ir puikų trenerį. Puikiai subalansuota komanda ir žaidėjai, kurie atrodo tiesiog nori žaisti krepšinį“, – apie varžovus nuomonę išsakė L. Jamesas.

Pirmajame kėlinyje „Lakers“ turėjo 12 taškų persvarą (26:14), bet po lėto starto „Cavaliers“ greitai įsibėgėjo. Tiesa, persverti rezultatą pavyko tik po pertraukos, bet jau ketvirtojo kėlinio pradžioje persvara buvo dviženklė, kurią pavyko išlaikyti iki pabaigos.

„Lakers“: L. Jamesas (12/19 dvit., 1/4 trit., 7 atk. kam.) 27, A. Davisas (7/12 dvit., 12 atk. kam.) ir R. Westbrookas (3/5 trit., 10 rez. perd., 7 kld.) po 19, T. Brownas 12.

„Cavaliers“: D. Mitchellas (9/10 dvit., 1/7 trit., 12/13 baud.) 33, D. Garlandas 3/9 trit., 7 rez. perd.) 24, J. Allenas (11 atk. kam.) 16, C. LeVertas 12, K. Love`as (10 atk. kam.) 10.