Fantastiškai rungtyniavęs Curry neišgelbėjo „Warriors“ nuo nesėkmės Orlande

Prieš 1 metus 65

NBA čempionams naujasis sezonas ir toliau kelia iššūkių. Šią naktį „Golden State Warriors“ (3-6) komanda patyrė jau šeštą pralaimėjimą per devynerias rungtynes.

„Warriors“ krepšininkai išvykoje po dramatiškos kovos 129:130 (30:30, 35:23, 33:43, 31:34) nusileido Orlando „Magic“ ekipai (2-7), kuri iki tol buvo iškovojusi vos vieną pergalę.

Likus žaisti minutei rezultatas buvo lygus – 126:126. Per likusį rungtynių laiką svečius nubaudė Jalenas Suggsas, smeigęs tritaškį ir pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų. „Magic“, likus žaisti apie 30 sek., įgijo 4 taškų persvarą ir šventė pergalę.

„Warriors“ ekipos neišgelbėjo puikias rungtynes sužaidęs Stephenas Curry. Jis per 38 minutes surinko 39 taškus, pataikė 8 tritaškius iš 15, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“ gretose rezultatyviausias su 26 taškais buvo J. Suggsas.

NBA čempionai su 3 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje užima 12-ąją vietą.

„Magic“: Jalenas Suggsas 26, Paolo Banchero 22, Franzas Wagneris 19, Chuma Okeke 16, R.J. Hamptonas 15, Wendellas Carteris 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 39, Klay Thompsonas 27, Kevonas Looney 17, Andrew Wigginsas 15, Jordanas Poole`as 11.