Europos taurėje – „Lietkabelio“ dvikova su Venecijos komanda

Prieš 1 metus 57

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai tęsia kovas Europos taurės turnyre ir išvykoje susikaus su Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkais.

Tiesioginę rungtynių transliaciją nuo 20:55 val. galite stebėti per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.

Rungtynės prasidėjo nuo kiek neįprasto epizodo - išmetus ginčo kamuolį smarkiai nukentėjo rungtynių arbitras Piotras Pastusiakas, kurį alkūne užkliudė Mitchellas Wattas. Transliacijoje buvo panašu, kad arbitrui buvo išmušti keli dantys.

Tiesa, arbitras pratęsė rungtynes. Visgi pirmasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, o jį galiausiai turėdama trijų taškų persvarą užbaigė Venecijos ekipa (17:14).

Antrajame kėlinyje virė įnirtinga kova, tiesa, artėjant ilgajai pertraukai panevėžičiai spurtavo, į tai atsakė ir Venecijos komanda, bet galiausiai po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ jau turėjo 5 taškų persvarą (38:33).

*****

Priminsime, kad A grupėje besivaržantis Panevėžio klubas kol kas savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 2 pralaimėjimus.

Verta pabrėžti, kad panevėžiečiai dar nei vieną kartą Europos taurėje nepasiekė pergalės išvykoje šiame sezone.

Tuo tarpu Venecijos ekipa taip pat turi 2 pergales ir du pralaimėjimus, tačiau žengia 5-oje grupės vietoje, o panevėžiečiai rikiuojasi 7-i.