Europos moterų futbolo čempionato ketvirtfinalis: Švedija – Belgija

Prieš 1 metus 80

Penktadienį Europos moterų futbolo čempionate po dramatiškos kovos paaiškėjo dar viena pusfinalio dalyvė.

Ja tapo Švedijos moterų rinktinė, kuri 1:0 (0:0) palaužė Belgijos futbolininkių pasipriešinimą.

Pergalingas įvartis į Belgijos vartus krito likus žaisti vos pusantros minutės iki pridėto laiko pabaigos antrajame kėlinyje, nors visų rungtynių metu švedės atliko galybę smūgių į varžovių vartus.

Galiausiai standartinės padėties metu po sumaišties baudos aikštelėje Linda Brigitta Sembrant pasiuntė kamuolį į vartus.

Verta pažymėti, kad švedės buvo pelniusios įvartį 25-ą minutę, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Švedės pusfinalyje liepos 26 dieną susikaus su Anglijos futbolininkėmis. Pastarosios ketvirtfinalyje 2:1 palaužė Ispanijos rinktinę.

Kitame pusfinalyje Vokietijos komanda liepos 27 dieną žais su Prancūzijos arba Nyderlandų ekipa. Jų ketvirtfinalio kova vyks šeštadienį.

Čempionato finalas numatytas liepos 31 dieną.