Eurolygos reguliariojo sezono lyderiai „Olympiakos“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias

Prieš 1 metus 71

Pergale Eurolygos ketvirtfinalio seriją pradėjo geriausia reguliaraus sezono komanda – Pirėjo „Olympiakos“.

„Olympiakos“ rezultatu 79:68 (19:21, 18:14, 26:16, 16:17) namuose įveikė Stambulo „Fenerbahče“ komandą.

Serijoje iki 3 pergalių Pirėjo ekipa pirmauja 1:0.

Per pirmus du kėlinius rungtynėse virė atkakli kova ir „Olympiakos“ turėjo tik 2 taškų persvarą. Galiausiai Pirėjo komandai atsiplėšti pavyko trečiajame kėlinyje, per kurį graikai susikrovė 12 taškų pranašumą, o galiausiai pergalę įtvirtino ketvirtojo kėlinio metu.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Aleksandras Vezenkovas, kuris pelnė 19 (4/8 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.) taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Naudingiausiai Pirėjo komandoje žaidė 9 (3/3 dvit., 3/3 baud.) taškus pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs, 3 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 20 naudingumo balų surinkęs Moustapha Fallas.

Stambulo komandoje išsiskyrė 15 taškų pelnęs Johnathanas Motley, 12 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo 20 naudingumo balų surinkęs Marko Guduričius.

„Olympiakos“: A. Vezenkovas 19, I. Canaanas 18, S. Mckissicas 11, M. Fallas 9.

„Fenerbahče“: J. Motley 15, D. Pierre`as 13, M. Guduričius 12, N. Hayesas 11.