Eurolygos ketvirtfinalis: „Olympiacos“ – „Fenerbahče“ (GYVAI)

Prieš 1 metus 68

Šiandien į ekranus sugrįžta Eurolygos atkrintamosios ir kovas pradeda dar viena pora. Tai – Pirėjo „Olympiacos“ ir Stambulo „Fenerbahče“.

Pirmoji dvikova trečiadienį 21.45 val. prasidės Pirėjuje, o jos eigą tiesiogiai padės sekti portalas Krepsinis.net.

Šioje serijoje iki trijų pergalių namų aikštelės pranašumą turi „Olympiacos“. Pirėjo klubas laimėjo reguliarųjį sezoną: iškovojo 24 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimų.

Tuo metu „Fenerbahče“ per 34 turus laimėjo 19 kartų ir liko aštunti.

Šį sezoną abu klubai susitiko dukart ir abu sykius triuškinančiai laimėjo „Olympiacos“ (94:67), (93:73).

Pirmuoju smuiku „Olympiacos“ ekipoje griežia Aleksandras Vezenkovas, kuris renka po 17,6 taško, 7 atkovotus kamuolius ir 22,1 naudingumo balo.

Tuo metu „Fenerbahče“ išsiskiria Johnathanas Motley, fiksuojantis 14,9 taško, 5,6 atkovoto kamuolio ir 16,4 naudingumo balo statistiką.

Rungtynių eiga:

Mačą geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 5:2. Visgi Pirėjo klubas atsakė atkarpa 12:2 ir įpusėjus ketvirčiui po Moustapha Fallo baudų įgijo 7 taškų pranašumą (14:7). Tačiau „Fenerbahče“ turėjo savo atsaką: surengė spurtą 14:5 ir po Dyshawno Pierro dvitaškio išvedė svečius į priekį (21:19).

Likus 6 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (26:26), visgi svečiai truktelėjo į priekį 5 taškais be atsako ir po Marko Guduričiaus dvitaškio pabėgo 5 taškais (31:26). Tuomet iniciatyvos ėmėsi Aleksandras Vezenkovas, kuris surinko 5 taškus paeiliui, 3 pridėjo M.Fallas, Nigelas Hayesas-Davisas ir Kostas Papanikolaou apsikeitė tritaškiais bei „Olympiacos“ į rūbinę išėjo su 2 taškų pranašumu (37:35).

👀 pic.twitter.com/Y1i6NdYIr9

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) April 26, 2023

Likus 5,5 minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos minimalia persvara priekyje buvo šeimininkai (44:43), tačiau užsiliepsnojęs Isaiah Canaanas įsmeigė du iš penkių savo tritaškių bei po spurto 13:6 „Olympiacos“ susikrovė 8 taškų pranašumą (57:49). Netrukus tolimą metimą įsmeigė A.Vezenkovas bei persvara pasiekė dviženklę (60:49) Dar vieną tritaškį iš savo arsenalo išsitraukęs I.Canaanas su trečiojo ketvirčio sirena sukrovė šeimininkams 21 taškų pranašumą (63:51).

.@SiP03 sends the @Olympiacos_BC crowd wild with his SIXTH 3-poimter!#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/LVQXIAkJF4

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas