Eurolygos čempionai sutriuškino Milano ekipą, Musos vedamas „Real“ susitvarkė su „Valencia“

Prieš 1 metus 60

Eurolygos čempionų titulą ginanti Stambulo „Anadolu Efes“ komanda nepaliko vilčių į gilią duobę krentančiai Milano „AX Armani“ ekipai.

„Anadolu Efes“ pasiekė pergalę rezultatu 80:51 (18:18, 16:16, 21:7, 25:10).

Nors pirmus du kėlinius šiose rungtynėse vyko lygi kova, tačiau Milano komanda visiškai subyrėjo po ilgosios pertraukos.

Tai buvo jau 5-asis „AX Armani“ ekipos pralaimėjimas Eurolygoje paeiliui.

Stambulo komandą į pergalę vedė Willas Clyburnas, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Milano ekipoje geriausiai žaidė 9 taškus pelnęs Nicolo Melli, kuris taip pat surinko 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu Madrido „Real“ krepšininkai 80:73 (31:19, 10:12, 18:15, 21:27) susidorojo su „Valencia“ ekipa.

Madrido klube išsiskyrė Džananas Musa, kuris pelnė net 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

„Valencia“ ekipoje geriausiai pasirodė Bojanas Dubljevičius, kuris pelnė 15 taškų ir surinko 15 naudingumo balų.

Tai buvo naudingiausios ir rezultatyviausios krepšininko karjeros rungtynės Eurolygoje.