Embiido ir Maxey duetas vedė „76ers“ į pergalę Bostone

Prieš 11 mėnesius 72

Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Rytų konferencijos finalą šventė Filadelfijos „76ers“ komanda.

Filadelfijos klubas išvykoje 115:103 (33:26, 25:23, 30:23, 27:31) įveikė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

„76ers“ nuo patekimo į finalą skiria viena pergalė. Šeštosios serijos rungtynės vyks Filadelfijoje naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

Nugalėtojus į pergalę vedė Joelis Embiidas ir Tyrese`as Maxey – abu krepšininkai surinko daugiau nei pusę komandos taškų.

J. Embiidas per 37 minutes įmetė 33 taškus (7/16 dvit., 3/7 trit., 10/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Tuo tarpu T. Maxey žaidė 42 minutes, sumetė 30 taškų (4/9 dvit., 6/12 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ gretose išsiskyrė Jaysonas Tatumas, per 39 žaidimo minutes užfiksavęs galingą dvigubą dublį – 36 taškai (8/16 dvit., 3/11 trit., 11/13 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36, Jaylenas Brownas 24, Marcusas Smartas 14, Paytonas Pritchardas 8.

„76ers“: Joelis Embiidas 33, Tyrese'as Maxey 30, Jamesas Hardenas 17 (10 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 16 (11 atk. kam.), Danuelis House`as 10.