Efektinga pergalė: J.Butlerio dėjimas paskutinę sekundę palaužė „Rockets“

Prieš 1 metus 53

Majamio „Heat“ (31/25) komanda pradžiugino savo sirgalius karšta pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Namie Jimmy Butlerio dėjimas 97:95 (28:29, 30:27, 17:17, 22:22) pražudė Hjustono „Rockets“ (13/43) ekipą.

Pastaroji lieka Vakarų konferencijos dugne su penktu iš eilės pralaimėjimu.

J.Butleris buvo visiškas „Heat“ lyderis lemiamu metu. Likus dviem su puse minutės būtent jis rinko taškus: sumetė keturias baudas šaltais nervais, vėliau pridėjo dvitaškį ir skirtumą rėžė iki taško – 90:91. Tyleris Herro paleido tritaškį ir persvėrė rezultatą, bet Jabari Smithas realizavo baudų metimus (93:93).

Galiausiai J.Butleris vėl stojo mesti baudų – jas pataikė, bet atrodė, kad „Rockets“ gelbės Jalebas Greenas. Rezultatas tapo lygus, o „Heat“ teliko 0,3 sekundės. Vis tik to užteko – Gabe‘as Vincentas perdavė kamuolį J.Butleriui ir šis dėjimu išplėšė pergalę.

— Miami HEAT (@MiamiHEAT) February 11, 2023

„Heat“: Tyleris Herro 31 (9 atk. kam., 8 rez. perd., 5/10 trit.), Bamas Adebayo 20 (9 atk. kam.), Jimmy Butleris 16, Maxas Strusas 14 (3/11 trit.), Calebas Martinas 6 (9 atk. kam.).

„Rockets“: Jabari Smithas 22 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 17 (6 atk. kam.), Alperenas Šengunas 12 (8 atk. kam.), Jalenas Greenas 11 (0/9 trit.), Tari Easonas 8.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros