E.Venskus surengė dar vieną solidų pasirodymą

Prieš 1 metus 61

Belgijos–Nyderlandų čempionate pergalę iškovojo Leideno „ZZ Leiden“ (9/2) ekipa, kurios garbę gina Erikas Venskus.

Lietuvio klubas namuose 93:59 (27:19, 26:17, 16:13, 24:10) nugalėjo Den Helderio „Suns“ (4/7) krepšininkus.

E.Venskus buvo ryškus – jis per 22 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojams Thomasas Rutherfordas įmetė 19 taškų (11 atk. kam.), pralaimėjusiems Samas Huurmanas rinko 16.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos