E.Tubučio ir L.Beliausko produktyvus žaidimas neišgelbėjo nuo nesėkmės

Prieš 1 metus 51

Vokietijos čempionate pralaimėjimą patyrė Einaro Tubučio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Frankfurto „Skyliners“ (5/15) komanda, kuri namie 83:100 (15:28, 20:26, 28:21, 20:25) nusileido Bambergo „Brose Bamberg“ (9/11) klubui.

E.Tubutis per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 3 – prarado, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus klydo, 2 – prasižengė, rinko 12 naudingumo balų.

L.Beliauskas per 37 minutes įmetė 14 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, 2 – prasižengė ir rinko 15 naudingumo balų.

Frankfurto komandai 21 tašką pridėjo J.J.Frazieris, nugalėtojams 19 pelnė buvęs Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ legionierius Patrickas Milleris.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros