Dvyliktą „Bucks“ pergalę paeiliui apkartino G.Antetokounmpo trauma

Prieš 1 metus 45

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) jau kurį laiką pasipriešinimo nesutinka Milvokio „Bucks“ (41/17) ekipa.

Jau eilinę pergalę Giannio Antetokounmpo kariauna pasiekė išvykoje įveikdama Čikagos „Bulls“ (26/33) – 112:100 (34:24, 27:25, 24:24, 27:27).

Sužaidus vos devynias minutes „Bucks“ gerbėjai sulaukė itin nemalonaus vaizdo – riešą susižeidęs G.Antetokounmpo ilgai išbuvo ant parketo su skausmo perkreiptu veidu. Į rūbinę iškeliavęs graikas vėliau ant parketo nebepasirodė.

Nei šios traumos rimtumas, nei jo galimybės dalyvauti „Visų žvaigždžių“ savaitgalyje dar nėra žinomos.

Vis dėlto G.Antetokounmpo spėjo įgyvendinti istorinį pasiekimą – jis tapo „Bucks“ visų laikų rezultatyvių perdavimų lyderiu, su 3 274 komandos draugams sukurtomis progomis aplenkdamas Paulą Pressey.

A record-breaking assist!! pic.twitter.com/QaS14MOGwO

— Milwaukee Bucks (@Bucks) February 17, 2023

Graikas apskritai klojo pamatus žvėriškam pasirodymui, vos per 9 minutes spėdamas pelnyti 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovoti 7 kamuolius, išdalinti 3 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklysti ir prasižengti.

Net ir be savo lyderio „Bucks“ laimėjo gana užtikrintai – ketvirtajame kėlinyje spurtas 14:0 leido atsiplėšti 102:78, o per likusį laiką aptirpęs pranašumas neleido susvyruoti pasiektai pergalei.

Ryškiausiu mačo žaidėju tapo Brookas Lopezas, per 33 minutes pelnęs 33 taškus (10/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/7 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 4 metimus, nė karto nesuklydęs ir 3 sykius prasižengęs.

Milvokio klubas neturėjo ir Khriso Middletono, tačiau su dideliu nuostoliu rungtynes pasitiko ir Čikagos ekipa, privalėjusi verstis be DeMaro DeRozano.

Jau dvyliktąjį kartą paeiliui laimėję „Bucks“ Rytų konferencijoje išlieka antri, šešių pralaimėjimų seriją fiksuojantys „buliai“ nukrito į vienuoliktąją vietą.

„Bucks“: Brookas Lopezas 33 (7 atk. kam., 3/6 tritaškių, 4 blokai), Jevonas Carteris 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4/5 tritaškių), Jrue Holiday’us (6 atk. kam., 9 rez. perd., 2/8 tritaškių) ir A.J.Greenas (5/7 tritaškių) po 15, Graysonas Allenas 10.

„Bulls“: Nikola Vučevičius 22 (16 atk. kam.), Zachas LaVine’as 18 (5/16 metimų), Patrickas Williamsas 16 (5 atk. kam., 3/5 tritaškių), Dalenas Terry 13 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Coby White’as 8 (5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos