Dvigubą dublį surinkęs Sabonis neišgelbėjo „Kings“ prieš „Celtics“

Prieš 1 metus 49

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (10/8) ekipa patyrė pralaimėjimą išvykoje.

„Kings“ rezultatu 104:122 (22:36, 40:28, 22:30, 20:28) nusileido prieš Bostono „Celtics“ (15/4) krepšininkus.

D. Sabonis per 33 minutes pelnė 18 (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.) taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Sakramento ekipa geriau pradėjo runtgynes, tačiau „Celtics“ sugebėjo sugrąžinti intrigą prieš ilgąją pertrauką. Po jos grįžę Bostono ekipos krepšininkai dar kartą šovė į priekį ir galiausiai pasiekė užtikrintą pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė 30 taškų pelnęs Jaysonas Tatumas, kuris taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jam puolime puikiai talkino 25 taškus pelnęs Jaylenas Brownas.

Už D. Sabonį Sakramento komandoje rezultatyviau pasirodė tik 20 taškų pridėjęs De`Aaronas Foxas.

„Celtics“: J. Tatumas 30, J. Brownas 25, D. White`as 16, A. Horfordas 13.

„Kings“: D. Foxas 20, D. Sabonis 18, D. Mitchellas 13, H. Barnesas 12.