Dviejų pratęsimų dramoje tarp lietuvių ryškiausias buvo į trigubą dublį taikęs V.Čižauskas

Prieš 1 metus 49

Rumunijos taurės ketvirtfinalyje įvyko itin lietuviška akistata.

Konstancos „ABC Athletic“ savo arenoje po dviejų pratęsimų 94:84 (16:18, 18:14, 17:13, 17:23, 7:7, 19:9) eliminavo Bukarešto „Rapid“.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje šansą išplėšti pergalę „Rapid“ ekipai turėjo Tyleris Stone’as, bet jis nepataikė dvitaškio (68:68). Pirmasis pratęsimas baigėsi šeimininkų atstovo Jakobo Čebašeko klaida, o antrajame „ABC Athletic“ jau nepaliko klaustukų.

Vytenis Čižauskas nugalėtojams per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), atkovojo 10 ir prarado 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išnaudojo pražangų limitą bei surinko 23 naudingumo balus.

Jo komandoje Egidijus Mockevičius per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/3 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, 4 sykius prasižengė bei finišavo su 22 naudingumo balais.

Trečiojo „ABC Athletic“ lietuvio Rapolo Ivanausko skaičiai – 14 minučių, 5 taškai (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio), 5 atkovoti ir 2 prarasti kamuoliai, 2 blokai, pražanga bei 9 naudingumo balai.

26 taškus nugalėtojams surinko Nathanas Johnsonas (8/20 metimų), 18 – J.Čebašekas (9 atk. kam.).

Svečiams Vaidas Kariniauskas per 34 minutes pelnė 10 taškų (3/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, nė karto nesuklydo, blokavo metimą, surinko 5 pražangas ir 14 naudingumo balų.

Bukarešto klubui 17 taškų pelnė Mladenas Jeremičius (5 atk. kam.), 16 – Alexandru Olahas (11 atk. kam., 2 blokai), 15 – Josipas Bilinovacas, 11 – T.Stone’as (2/9 dvitaškių, 2/10 tritaškių).

„ABC Athletic“ žengė į taurės pusfinalį, kuriame dar laukia savo varžovo. Tuo tarpu kitą porą sudaro Klužo-Napokos „U-Banca Transilvania“ ir Krajovos SCMU.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros