Duobė gilėja: P.Petrilevičiaus komanda Lenkijoje pralaimėjo penktą kartą paeiliui

Prieš 1 metus 45

P.Petrilevičius pelnė 4 taškus, o jo klubas Lenkijoje suklupo penktą kartą paeiliui

Pralaimėjimą Lenkijos čempionate patyrė Pauliaus Petrilevičiaus atstovaujama Bydgoščiaus „Astoria“ (8/20) ekipa. Lietuvio klubas išvykoje 78:82 (25:19, 13:15, 22:20, 18:28) nusileido Slupsko „Czarni“ (16/12) krepšininkams bei suklupo penktą kartą paeiliui.

Lietuvio ekipa Lenkijos pirmenybėse rikiuojasi paskutinė.

Dvikovą starto penkete pradėjęs P.Petrilevičius per 11,5 minutės surinko 4 taškus (2/2 dvit.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 3 klaidas, rezultatyvų perdavimą, 4 pražangas ir 6 naudingumo balus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Astoria“ turėjo 6 taškų pranašumą (60:54), tačiau Slupsko klubas smogė atkarpa 28:16 bei likus 17 sekundžių iki mačo pabaigos įgijo 6 taškų persvarą (82:76). Per likusį laiką svečiams išsigelbėti nepavyko.

Nuo pralaimėjimo lietuvio klubo neišgelbėjo Danielius Šymkiewičius, kurio sąskaitoje buvo 22 taškai (4/5 dvit., 3/6 trit., 5/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai. Myke'as Henry pridėjo 18 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, Benjaminas Simonsas pelnė 17 taškų.

Į pergalę Slupsko komandą vedė Billy Ivey, kuris surinko 19 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 3/7 baud.), 5 atkovotus bei 3 perimtus kamuolius, 3 klaidas ir 18 naudingumo balų. Davidas Dileo pridėjo 18 taškų, Bartošas Jankowskis pelnė 15.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai