Draugiškose rungtynėse – „Man Utd“ ekipos pamokos „Liverpool“ futbolininkams

Prieš 1 metus 84

Erikas ten Hagas skambiai prisistatė „Manchester United“ klube. Olando diriguojami „raudonieji velniai“ pirmose tarpsezoninėse rungtynėse nepaliko vilčių „Liverpool“ komandai.

Bankoke vykusį kontrolinį susitikimą „Man Utd“ futbolininkai laimėjo rezultatu 4:0 (3:0).

🙌 #MUTOUR22 is off to a strong start! 🔥#MUFC pic.twitter.com/0dcIaj3UKy

— Manchester United (@ManUtd) July 12, 2022

Mančesterio ekipa smaginosi nuo pat rungtynių pradžios. 12-ąją minutę pasižymėjo Jadonas Sancho, o pranašumą po 18 minučių padidino Fredas.

Įdomu tai, kad Jurgenas Kloppas po 32 minučių pakeitė visus aikštės žaidėjus – visą pirmąjį kėlinį sužaidė tik vartininkas Alissonas, kuris irgi buvo pakeistas prasidėjus antrajam kėliniui. Vėliau, 61-ąją minutę, į aikštę žengė dar 10 naujų žaidėjų.

A stunning counterattack involving @EricBailly24 and @AmadDiallo_19, finished in style by @FPellistri07 ⏩😍#MUFC || #MUTOUR22

„Liverpool“ kamuolį iš savo vartų traukė iškart po pirmųjų keitimų – 33-ąją minutę pasižymėjo Anthony Martialis. Galutinį tašką 76-ąją minutę padėjo urugvajietis Facundo Pellistri.

„Man Utd“ antrojo kėlinio pradžioje irgi pakeitė visus aikštės žaidėjus. 68-ąją minutę ant suolo atsisėdo vartininkas Davidas de Gea.