Draugiškose rungtynėse Argentinos ir Brazilijos rinktinės šventė triuškinančias pergales

Prieš 1 metus 67

Argentinos ir Brazilijos futbolo rinktinės pergalingai baigė pirmąjį rudens draugiškų rungtynių ciklą.

Paryžiuje Brazilijos rinktinė susitiko su Tuniso komanda. Pietų Amerikos atstovai rungtynes laimėjo rezultatu 5:1 (4:1).

Jau pirmajame kėlinyje krito penki įvarčiai, o Tuniso rinktinės gynėjas Dylanas Bronnas užsidirbo raudoną kortelę.

Brazilus į priekį vedė du įvarčius pelnęs Raphinha, Neymaras, Richarlisonas ir Pedro. Varžovų gretose trumpam rezultatą buvo išlyginęs Montassaras Talbi.

Pergale džiaugėsi ir kita Pietų Amerikos komanda. Harisone, JAV žaidusi Argentinos rinktinė 3:0 (1:0) nesuteikė šansų Jamaikai.

13-ąją minutę pasižymėjo Julianas Alvarezas, o rungtynių pabaigoje (87 ir 89 min.) žodį tarė Lionelis Messi, pasižymėjęs dubliu.

Dar kitose rungtynėse Kolumbijos rinktinė, po pirmojo kėlinio atsilikinėjusi dviem įvarčiais, 3:2 (0:2) palaužė Meksiką.