Dramoje Dalase – B.Lopezo pergalingas metimas

Prieš 1 metus 61

Dramatišką nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė namuose žaidusi Dalaso „Mavericks“ (13/12) komanda, kuri 105:106 (33:32, 15:20, 36:21, 21:33) nusileido Milvokio „Bucks“ (19/6) ekipai.

Ketvirtojo kėlinio starte svečiai dar turėjo dviženklį deficitą (73:84), bet pasivijo varžovus ir viskas sprendėsi paskutinėmis dvikovos sekundėmis: Dorianas Finney-Smithas galėjo padidinti „Mavs“ pranašumą iki 3 taškų, bet prametė abi baudas, o „Bucks“ ataka pasibaigė Brooko Lopezo metimu pagavus kamuolį ore, kuris tapo pergalingu, nes per likusias 7 sekundes Lukos Dončičiaus metimas skriejo pro šalį.

„Bucks“ laimėjo nepaisant to, kad likus kiek mažiau 3 minutėms pražangų limitą išnaudojo ir aikštę buvo priverstas palikti lyderis Giannis Antetokounmpo, kuris buvo rezultatyviausias – pelnė 28 taškus (10 atk. kam., 7 kld.). 19 taškų pridėjo Khrisas Middletonas (2/8 tritaškiai), 17 – Jrue Holiday‘us (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), 12 – Graysonas Allenas, 10 – Bobby Portisas (8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems L.Dončičius įmetė 33 taškus (13/28 metimai, 6 atk. kam., 11 rez. perd.), 15 – Spenceris Dinwiddie, 14 – Christianas Woodas (9 atk. kam.).

— NBA (@NBA) December 10, 2022

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos