Dramatiškai Graikijos atkrintamųjų starte suklupusi A.Kulbokos ekipa – ant prarajos krašto

Prieš 1 metus 70

Pralaimėjimu Graikijos čempionato atkrintamąsias pradėjo Arnoldo Kulbokos Patrų „Promitheas“ ekipa. Lietuvio klubas ketvirtfinalyje išvykoje 75:78 (13:17, 19:21, 29:20, 14:20) nusileido Salonikų PAOK krepšininkams ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.

Atsakomasis mačas Patruose vyks balandžio 26 dieną.

A.Kulboka pralaimėjusiems per 34 minutes surinko 10 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, klaidą bei pražangą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Promitheas“ turėjo 3 taškų pranašumą (61:58), tačiau prasileido spurtą 0:13 ir likus 3 minutėms iki mačo pabaigos buvo priversti naikinti dviženklį deficitą (61:71).

Visgi Patrų klubas nepasidavė: atsakė atkarpa 11:4 ir likus 42 sekundėms sumažino skirtumą iki vieno metimo (72:75), o po Anthony Cowano tritaškio likus 32 sekundėms jis sumenko iki taško (75:76).

Kitoje atakoje PAOK suklydo ir svečiai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau taip pat pametė kamuolį, o Yannickas Franke likus 4 sekundėms padidino pranašumą iki 3 taškų (78:75). Lemiamas „Promitheas“ išpuolis buvo netikslus ir PAOK triumfavo.

Į pergalę PAOK vedė Christos Saloustros, kuris surinko 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. C.Saloustros talkino Y.Franke, kuris taip pat pelnė 18 taškų, 10 pridėjo Nate'as Renfro.

„Promitheas“ ekipai George'as Condittas pelnė 14 taškų (5 atk. kam.), 13 pelnė Joe Thomassonas.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai