Dešimtmetį nematytą rezultatą medžiojanti „Knicks“ atsidūrė per žingsnį nuo kito atkrintamųjų etapo

Prieš 1 metus 71

NBA krepšinio lygoje Niujorko „Knicks“ ekipa padėjo labai didelį žingsnį kito atkrintamųjų etapo, kuriame nežaidė nuo 2013 m., link. Savo aikštelėje ji rezultatu 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22) palaužė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė 3-1.

Penktosios rungtynės vėl nusikels į Klivlandą.

Į itin svarbią pergalę savo komandą vedė ir vėl lyderyste spinduliavo Jalenas Brunsonas. Jis per 42 minutes pelnė 29 taškus (6/13 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir padarė 4 klaidas.

Svarbu pabrėžti, kad prasidėjus paskutiniam ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus (75:75), tačiau tada būtent J. Brunsonas ėmėsi pagrindinio žaidėjo vaidmens bei pradėjo tempti Niujorko komandą. Šiek tiek atitrūkę šeimininkai atgal nebežvelgė ir iškovojo pergalę.

R. J. Barrettas nugalėtojams pelnė 26, o Joshas Hartas 19 taškų.

Tuo metu „Cavaliers“ gretose geriausiai pasirodė Dariusas Garlandas. Jis per 36 minutes pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šis mačas kaip reikiant nesusiklostė Klivlando komandos žvaigždei Donovanui Mitchellui, kuris per 41 minutę pataikė 5 metimus iš 18 ir pelnė vos 11 taškų.