Dažnai iš toli metęs D.Sirvydis stokojo tikslumo

Prieš 1 metus 64

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio (NBA) G lygoje pralaimėjimą patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama Fort Veino „Mad Ants“ (8/6) ekipa.

Lietuvio klubas 98:128 (22:22, 26:30, 22:46, 28:30) buvo sutriuškintas Čikagos „Windy City Bulls“ (8/4) krepšininkų.

D.Sirvydis per 32 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/9 trit.), atkovojo 3 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Javonas Freemanas-Liberty įmetė 23 taškus (7 atk. kam.), Malcomas Hillas pelnė 20 (4/6 trit.). Pralaimėjusiems Gabe’as Yorkas surinko 15 taškų (3/6 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos