D.Sirvydis efektyviai atakavo krepšį

Prieš 1 metus 43

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje nesėkmę patyrė Deivido Sirvydžio ekipa.

Lietuvio atstovaujamas Fort Veino „Mad Ants“ (12/9) klubas 102:122 (28:24, 30:36, 17:41, 27:21) krito prieš Long Ailando „Nets“ (18/3).

Į taškų lenktynes įsivėlė „Mad Ants“ šio tempo neatlaikė trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 17:41 ir kovą dėl pergalės apleido dar prieš ketvirtojo startą praleisdami šimtąjį tašką (75:101).

Nuo suolo pakilęs D.Sirvydis pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškio, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

22 taškus lietuvio komandai surinko Trevelinas Queenas (8 atk. kam., 1/10 tritaškių), 19 – Gabe’as Yorkas (8 atk. kam., 4 per. kam., 3/10 tritaškių), 13 – Jermaine’as Samuelsas (10 atk. kam.), 10 – Noah Starkey (5 atk. kam.).

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Davidas Duke’as (6 atk. kam., 3 per. kam.), 21 – Kaiseris Gatesas (9 atk. kam., 5/7 tritaškių), 17 – Alondesas Williamsas (9 atk. kam.), 15 – Jordanas Bowenas, 14 – Dru Smithas, 12 – Noah Kirkwoodas.

„Nets“ yra Rytų konferencijos lyderiai, „Mad Ants“ šioje užima ketvirtąją vietą.

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“