D.Sabonis žengė trigubo dublio ritmu, tačiau „Kings“ pražudė K.Irvingas

Prieš 1 metus 50

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (31/24) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) namie 114:122 (25:45, 31:29, 31:27, 27:21) nusileido Dalaso „Mavericks“ (31/26) klubui.

Pastarajai komandai nepadėjo kulno traumą patyręs Luka Dončičius.

Dalaso komanda pirmavo visas rungtynes. Antrajame kėlinyje skirtumas buvo solidus (72:49), tik pačioje pabaigoje „Kings“ sušvelnino rezultatą.

Šansų pakovoti dėl pergalės dar buvo, nes po De‘Aarono Foxo baudų „Kings“ atsiliko tik 110:116. Vis tik Kyrie Irvingas irgi buvo taiklus, D.Foxas atsakė dvitaškiu, bet „Mavericks“ pergalę tvirtino Reggie Bullocko ir K.Irvingo baudų metimai.

Baby Reign watching pops go to work, and we're back within 10 points 👑
@swipathefox | #RoarWithUs pic.twitter.com/NalmokGisK

— Sacramento Kings (@SacramentoKings) February 11, 2023

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, po 2 – perėmė ir prarado, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet išnaudojo pražangų limitą.

Lietuvis fiksavo 43-ąjį dvigubą dublį ir pagal šį rodiklį pirmauja NBA.

„Kings“ pataikė perpus mažiau (9/27) tolimų metimų (18/43) nei „Mavericks“.

„Taip, strigome su pataikymu, bet nemanau, kad šiandien problema buvo puolimas. 114 taškų turi užtekti pergalei NBA mače“, – sakė D.Foxas.

— Dallas Mavericks (@dallasmavs) February 11, 2023

Antrajame savo mače naujoje komandoje vėl ryškus buvo K.Irvingas, kuris pelnė 25 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 25 (10 rez. perd.), Joshas Greenas 17 (7 rez. perd.), Timas Hardaway‘us 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Christianas Woodas ir Reggie Bullockas – po 13.

„Kigns“: De‘Aaronas Foxas 33 (5 rez. perd., 6 atk. kam.), Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Keeganas Murray‘us 16 (4/5 trit.), Kevinas Huerteris 15.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros