D.Sabonis buvo pristabdytas, o čempionai lygino serijos rezultatą

Prieš 1 metus 44

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda galėjo priartėti prie Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio, tačiau to nepadarė.

Svečiuose teko 125:126 (32:31, 37:34, 23:37, 33:24) nusileisti San Fransisko „Golden State Warriors“, tad taip ketvirtfinalio serijoje yra lygu – 2:2.

„Kings“ pralaimi antrąkart iš eilės.

Lietuvis per 37 minutes pelnė 14 taškų (7/13 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, 1 – perėmė, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 metimus blokavo, 2 kartus klydo, 4 – prasižengė.

Dramatiškame mače viskas sprendėsi tik gale. Likus pusketvirtos minutės Klay‘us Thompsonas buvo išvedęs „Warriors“ į priekį 124:119. Davionas Mitchellas ėmė mažinti atsilikimą, tačiau Andrew Wigginsas irgi buvo taiklus – 126:121.

Likus 28 sekundėms De‘Aaronas Foxas tritaškiu skirtumą rėžė iki minimalaus (125:126), tačiau „Kings“ nebeišsigelbėjo.

„Darėme svarbių klaidų, ypač ketvirtajame kėlinyje. Čia pasimato mūsų patirties stoka atkrintamosiose, čempionai privers už tai mokėti savo kainą“, – sakė treneris Mike‘as Brownas.

„Warriors“ ekipai 32 taškus pelnė Stephenas Curry (5/11 trit.), 26 – K.Thomsonas (4/9 trit.), 22 – Jordanas Poole‘as, 18 – A.Wigginsas (8 atk. kam.), 12 – Draymondas Greenas (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Kings“ komandoje išsiskyrė D.Foxas, įmetęs 38 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius, 23 taškai – Keegano Murray‘aus sąskaitoje (7 atk. kam.). 16 pelnė Malikas Monkas, 12 – Davionas Mitchellas.

Kitas mačas komandų laukia balandžio 27 dieną.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – sunkiai išsaugomi Normantas ir Radzevičius, dideli pasikeitimai, Masiulio likimas, dominantys ir komandai tinkantys lietuviai