D.Sabonio pasirodymo neužteko – antroje rungtynių dalyje užstrigusi „Kings“ baigė savo sezoną

Prieš 1 metus 65

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa namuose 100:120 (31:30, 27:26, 23:35, 19:29) nusileido „Golden State Warriors“ komandai.

Seriją 3:4 pralaimėjusi lietuvio ekipa baigė pasirodymą. Tuo tarpu „Warriors“ stos į seriją su Los Andželo „Lakers“.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/6 baudos metimai), sugriebė 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nuo dvikovos pradžios situaciją kontroliavo „Kings“ krepšininkai, bet toliau nei 5 taškais atitrūkti jiems per pirmą mačo dalį nepavyko. Po pirmų dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė vos 2 taškus – 58:56.

Po didžiosios pertraukos Sakramento ekipa ėmė strigti puolime, o tuo pasinaudojusi „Warriors“ laimėjo atkarpą 8:1 ir truktelėjo į priekį – 69:62. Netrukus skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 80:70. „Kings“ buvo priartėjusi iki 6 taškų, bet kėlinys pasibaigė svečiams pirmaujant 91:81.

— NBA (@NBA) April 30, 2023

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ krito į dar gilesnę duobę – vos 2 taškai per pirmąsias 6 minutes lėmė tai, kad NBA čempioną ginantys krepšininkai, pelnęs 13, sugebėjo įgyti jau 21 taško atotrūkį (104:83) ir ramiai užbaigti susitikimą.

„Kings“: Domantas Sabonis 22, De‘Aaronas Foxas 16 (3/10 tritaškiai), Malikas Monkas ir Terence‘as Davisas po 14, Keeganas Murray‘us 10 (7 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 50 (7/18 tritaškiai, 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17, Klay‘us Thompsonas 16 (2/10 tritaškiai, 5 atk. kam.), Kevonas Looney 11 (21 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: skeptiškai sutiktas „Wolves“ pirkinys, tragiškas „Šiaulių“ sezonas, „CBet“ ir „Juventus“ buksavimo priežastys ir tendencingas galimas Prienų iškritimas