D.Sabonio dvigubo dublio pergalei prieš lyderius nepakako

Prieš 1 metus 84

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (10/8) ekipa.

Lietuvio klubas išvykoje 104:122 (22:36, 40:28, 22:30, 20:28) nusileido Bostono „Celtics“ (15/4) krepšininkams.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Jaysonas Tatumas per 31 minutę įmetė 30 taškų (8/11 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tai buvo antroji „Kings“ nesėkmė po 7 iš eilės pergalių serijos ir po susitikimo vyriausiasis komandos treneris Mike’as Brownas akcentavo klaidas.

„Jaučiau, kad per daug suklydome, neišprovokuotai suklydome. Padarėmė 18 klaidų išvykoje prieš geriausią NBA komandą. Tokiose situacijose, kaip ši, jei kamuolys neįkrenta, turi kontroliuoti situaciją“, – kalbėjo strategas.

Susitikime netrūko ir emocijų – techninėmis pražangomis buvo nubaustas ne tik M.Brownas, bet ir vienas komandos lyderių De’Aaronas Foxas.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25 (9/16 metimai), Derrickas White’as 16 (3/7 trit.), Alas Horfordas 13.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 20 (3/9 trit.), Domantas Sabonis 18 (10 atk. kam., 6 rez. per.), Davionas Mitchellas 13, Harrisonas Barnesas 12 (5 atk. kam.), Malikas Monkas 9 (1/6 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti