D.Motiejūnas prisidėjo prie užtikrintos „AS Monaco“ pergalės

Prieš 1 metus 47

Prancūzijos pirmenybėse lyderių pozicijos neužleidžia Monako „AS Monaco“ (20/4) klubas.

Eurolygos ekipa savo arenoje 99:75 (27:21, 23:11, 19:20, 30:26) sutriuškino Le Portelio ESSM (9/15) komandą.

Donatas Motiejūnas per 15 minučių surinko 5 taškus (2/5 dvitaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

21 tašką nugalėtojams pelnė Yakuba Ouattara (5/8 tritaškių), 17 – Jaronas Blossomgame’as, 14 – Alpha Diallo (8 atk. kam.), 12 – Chima Moneke, 11 – Yoanas Makoundou (5 atk. kam.), po 7 – Matthew Strazelis (8 rez. perd.) ir Elie Okobo (6 rez. perd.).

Komandai nepadėjo suspenduotas Mike’as Jamesas, tik keturias minutes ant parketo praleido ir Jordanas Loydas.

Svečiams 17 taškų surinko Terry Allenas, 14 – 20-metis gynėjas Nadiras Hiri, 12 – Zoranas Nikoličius (6 atk. kam.), 10 – Charlesas-Noe Abouo (7 atk. kam.).

„AS Monaco“ jau trimis pergalėmis atsiplėšė nuo artimiausių konkurentų Prancūzijoje, Le Porterlio klubas žengia tryliktas.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai