D.Mitchellas galingu pasirodymu pratęsė iškart dvi serijas

Prieš 1 metus 43

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nerezultatyviu maču pratęstos iškart dvi serijos.

Klivlando „Cavaliers“ (37/22) savo arenoje 97:89 (26:29, 14:20, 29:25, 28:15) įveikė Čikagos „Bulls“ (26/30).

Po trijų kėlinių „Bulls“ dar pirmavo 74:69, tačiau prastus ženklus rodęs jų puolimas lemiamu metu visiškai įstrigo, o taškų tėkmės nesustabdę „Cavaliers“ apgynė namų sienas.

Rungtynėse žibėjo Donovanas Mitchellas – 39 minutės, 29 taškai (7/11 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 10 atkovotų ir perimtas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 2 klaidos ir pražanga.

„Mums tai yra svarbi pergalė. Nuo pat mačo pradžios susikūrėme gerus metimus, bet jie tiesiog nekrito. Kai tik pradėjome pataikyti, žinojome, kad jiems čia bus sunku dėl mūsų kovos ir gerbėjų“, – po mačo teigė gynėjas.

„Bulls“ pralaimėjo trečią mačą paeiliui ir antrą kartą šioje serijoje nepasiekė net 90 taškų ribos.

Čikagos klubas vien šiame susitikime suklydo 22 kartus, o ties perimetru išvystė vos 24 procentų taiklumą (5/21). Mažai gyvybės įnešė ir nuo suolo su 17 taškų pakilę žaidėjai, nors čia dar didesnių problemų turėjo šeimininkai – vos 5 atsarginių taškai. Keturi nuo „Cavaliers“ suolo pakilę krepšininkai „iš žaidimo“ pataikė tik vieną metimą iš 19.

Tai nesutrukdė „kavalieriams“ laimėti jau šeštąjį kartą paeiliui.

Klivlando komanda Rytų konferencijoje žengia ketvirta, Čikagos klubas užima dešimtąją vietą.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 23 (5 atk. kam., 5 klaidos), DeMaras DeRozanas 16 (6 rez. perd., 2/5 tritaškių, 4 klaidos), Nikola Vučevičius 14 (14 atk. kam., 4 rez. perd., 0/4 tritaškių), Patrickas Williamsas 13 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Andre Drummondas 8 (5 atk. kam., 4 klaidos).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 29 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 3/7 tritaškių), Jarrettas Allenas 23 (10 atk. kam., 10/13 dvitaškių), Dariusas Garlandas 19 (7 rez. perd., 5 klaidos), Evanas Mobley 14 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros