D.Howardas tapo vienu iš dvylikos išvarytų žaidėjų po masinių muštynių Taivane

Prieš 1 metus 52

Taivano pirmenybėse užfiksuotas masiniu incidentu pažymėtas susitikimas.

Taojuano „Leopards“ (4/11) namie 120:108 (33:22, 29:24, 25:32, 33:30) nugalėjo Taivano „HeroBears“ (8/10), bet gerbėjams labiausiai įsimins ne rezultatas.

Paskutinę mačo minutę tarp Hsiao-Jungo Cheno ir Yu-Ano Chiango įsiplieskė konfliktas po pasišvaistymo alkūnėmis, į kurį netrukus įsitraukė gerokai daugiau žmonių. Aistras tik pakurstė į aikštę mojuodamas kumščiais pasileidęs „HeroBears“ trenerio asistentas Chieh-Ho Linas.

Įvykių sūkuryje atsidūrė ir žaidėjus atskirti bandęs Dwightas Howardas, galiausiai tapusiu vienu iš net dvylikos į rūbines išsiųstų žaidėjų.

Dwight Howard’s team in Taiwan was involved in a WILD brawl towards the end of their game 😳pic.twitter.com/sahpCxl8nH

— ClutchPoints (@ClutchPointsApp) February 22, 2023

Aukštaūgis vėliau teigė, kad buvo bereikalingai priskirtas prie peštukų, nes tiesiog bandė tramdyti įsisiautėjusius varžovus ir komandos draugus.

Iki išvarymo buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė spėjo per 35 minutes surinkti 28 taškus (9/13 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovoti 14 kamuolių, atlikti 7 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklysti ir 3 sykius prasižengti.

36 taškus prie pergalės pridėjo Michaelas Efevberha (7 atk. kam., 7 rez. perd., 6/10 tritaškių), 23 – Jie-Mingas Lu (7/11 tritaškių, 3 per. kam.), 14 – Deyonta Davisas (7/10 dvitaškių, 6 atk. kam.).

„HeroBears“ gretose 27 taškus surinko Y.Chiangas (6 rez. perd., 5/7 tritaškių), po 20 – Tsung-Hanas Huangas (4/10 tritaškių) ir Brandenas Dawsonas (10 atk. kam.), 14 – Milenko Veljkovičius (1/7 tritaškių, 9 atk. kam., 4 rez. perd.).

Net ir po pergalės „Leopards“ išlieka prasčiausia lygos komanda, „HeroBears“ žengia ketvirti.

„Ilgoji pertrauka“: NCAA lietuviai – Ą.Tubelio perspektyvos, nuviliantis Marčiulionis, išeivijos lietuvio žibėjimas ir „vaidmens žaidėjai“