„Crvena Zvezda“ triumfavo po pratęsimo, „Maccabi“ iškovojo pergalę po lemiamo spurto

Prieš 1 metus 64

Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa išvargo pergalę išvykoje į Vokietiją.

Berlyno ALBA rezultatu (19:20, 21:17, 17:18, 18:20, 9:13) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkams.

Viskas šiose rungtynėse iš esmės sprendėsi paskutiniame kėlinyje, nes likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos ALBA buvo priekyje vos 2 taškų skirtumu.

Tiesa, jo išlaikyti nepavyko ir komandos keliavo žaisti pratęsimo. Jame geriau pasirodė „Crvena Zvezda“ ekipa ir iškovojo pergalę.

Belgrado komandoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs Luca Vildoza.

Berlyno komandoje geriausiai žaidė 23 taškus surinkęs Jaleenas Smithas.

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa namuose 90:84 (22:20, 21:25, 20:24, 27:15) sugebėjo palaužti Pirėjo „Olympiakos“ komandą.

Intrigą „Maccabi“ vėl sukėlė ketvirtajame kėlinyje ir prabėgus 4 minutėms jau turėjo 2 taškų pranašumą.

Atkakliose rungtynėse Tel Avivo komanda galiausiai išsaugojo pergalę savo rankose, o ketvirtą kėlinį laimėjo 12 taškų skirtumu.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Wade`as Baldwinas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Pirėjo ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Aleksandras Vezenkovas.