Čempionų lygos aštuntfinalių startas: dešimtyje likę „Bayern“ palaužė PSG, „AC Milan“ triumfavo namuose

Prieš 1 metus 49

UEFA Čempionų lygoje antradienį prasidėjo atkrintamųjų etapo kovos, o į aikštes pirmiesiems aštuntfinalių susitikimams jau žengė 4 ekipos.

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai išvykoje rezultatu 1:0 sugebėjo palaužti Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus.

Nors progų pasižymėti Miuncheno ekipa jau turėjo ir anksčiau, tačiau pergalingas įvartis buvo pelnytas tik antrojo kėlinio pradžioje.

53-ią minutę perdavimą į baudos aikštelę atliko Aphonso Daviesas, kuris surado Kingsley Comaną, o pastarasis nukreipė kamuolį tiesiai į vartus.

Lionelis Messi pasirodė PSG startinėje sudėtyje, o Kylianas Mbappe rungtynėse pasirodė tik po keitimo 57-ą minutę.

K. Mbappe susikūrė kelias progas, tačiau 74-ą minutę įvartį pelnė iš nuošalės, o auksine tapo dar viena ir 83-ią minutę, kuri tapo dar vienu trumpai gyvavusiu įvarčiu – nors K. Mbappe pasiuntė kamuolį į vartus, bet po VAR peržiūros jis buvo atšauktas, o galiausiai rungtynės baigėsi „Bayern“ pergale.

Tiesa, pačioje rungtynių pabaigoje „Bayern“ dar spėjo pabūti ir dešimtyje - 90+2 minutę raudoną kortelę užsidirbo Benjaminas Pavardas.

Tuo tarpu „AC Milan“ namuose 1:0 susitvarkė su Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa.

„AC Milan“ į priekį sugebėjo išsiveržti dar pirmajame kėlinyje ir ganėtinai greitai.

Po T. Hernandezo šūvio kamuolys sėkmingai atsimušė link Brahimo Diazo, kuris sugebėjo iš artimo nuotolio nuginkluoti „Tottenham“ vartininką.

Kaip skelbia „Opta“, 23 metų ir 195 dienų amžiaus B. Diazas tapo jauniausiu „AC Milan“ futbolininku, kuris pasižymėjo Čempionų lygos atkrintamosiose, nuo 2004 m.

Tiesa, Londono ekipa pernelyg nepasimetė ir dar pirmajame kėlinyje kūrė spaudimą prie Milano ekipos vartų.

Visgi per antrąjį kėlinį daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Atsakomosios abiejų šių porų ekipų rungtynės įvyks kovo 8 dieną.