Čempionai išgyveno: „Warriors“ įveikė „Lakers“ ir sugrįžta į Los Andželą

Prieš 11 mėnesius 102

Įtemptoje NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje titulą ginantys San Francisko „Warriors“ krepšininkai namuose 121:106 (32:28, 38:31, 23:23, 28:24) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ ir sušvelnino atsilikimą serijoje iki keturių pergalių – 2-3.

Į pergalę komandą šįkart be 27 taškus pelniusio Stepheno Curry vedė 25 taškus pridėjęs Andrew Wigginsas ir 20 surinkęs Draymondas Greenas. Pastarasis šiose atkrintamosiose tik viename mače su Sakramento „Kings“ pirmajame etape buvo įmetęs daugiau taškų (21).

„Lakers“ gretose 25 taškus surinko LeBronas Jamesas, 23 įmetė Anthony Davisas, kuris nebaigė mačo. Vienas „Lakers“ lyderių praleido netyčinį smūgį į galvą nuo Kevino Looney ir nesibaigus mačui išėjo į persirengimo kambarį.

Ketvirtojo kėlinio viduryje A. Reavesas pataikė tritaškį ir sumažino „Warriors“ persvarą iki 95:104, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai komandas skyrė vienženklis taškų skaičius.

S. Curry pelnė 7 iš eilės taškus, o šią seriją pertraukė tik D`Angelo Russello tritaškis – 98:111.

L. Jamesas sudrebino krepšį dėjimu, tačiau į tai „Warriors“ atsakė atkarpa 7:0 ir likus žaisti pusantros minutės viskas rungtynėse buvo aišku – 100:118.

Iki šiol „Warriors“ tik kartą klubo istorijoje atkrintamosiose buvo sugrįžusi iš 1-3 ir laimėjusi seriją. Tai nutiko 2016 m. Vakarų konferencijos finale prieš Oklahomos „Thunder“.

Šeštasis serijos mačas vyks Los Andžele. „Lakers“ šį sezoną kol kas laimėjo visas 5 atkrintamųjų rungtynes namuose. „Warriors“ reguliaraus sezono metu išvykose pasiekė vos 11 pergalių per 41 mačą, tačiau pirmajame etape su „Kings“ išvykoje laimėjo dukart.

„Warriors“: S. Curry (9/13 dvit., 3/11 trit., 8 rez. perd.) 27, A. Wigginsas (8/13 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) 25, D. Greenas (6/9 dvit., 11 atk. kam.) 20, G. Paytonas 13, J. Poole`as (1/6 trit.) 11, K. Thompsonas 10.

„Lakers“: L. Jamesas (6/10 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam.) 25, A. Davisas (10/18 dvit., 9 atk. kam.) 23, D. Russellas ir A. Reavesas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, D. Schroderis 14.