Butlerio karjeros pasirodymas priartino „Heat“ prie pusfinalio

Prieš 1 metus 68

Majamio „Heat“ dar žingsniu priartėjo link NBA Rytų konferencijos pusfinalio.

„Heat“ ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namie 119:114 (28:33, 22:24, 28:32, 41:25) palaužė Milvokio „Bucks“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 3-1.

„Bucks“ dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau įspūdingą spurtą surengusi „Heat“ ekipa persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę.

Neįtikėtiną pasirodymą surengė Jimmy Butleris, kuris per 41 minutę įmetė 56 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Joks kitas žaidėjas „Heat“ istorijoje nebuvo surinkęs tiek daug taškų atkrintamųjų etape. Pačiam J. Butleriui tai irgi buvo naujas karjeros rezultatyvumo rekordas.

„Bucks“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Brookas Lopezas, surinkęs 36 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

Tuo tarpu Giannis Antetokounmpo užfiksavo trigubą dublį – 26 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Galimai lemiamos penktosios serijos rungtynės kelsis į Milvokį.

„Heat“: Jimmy Butleris 56, Bamas Adebayo 15, Calebas Martinas 12, Gabe`as Vincentas 10.

„Bucks“: Brookas Lopezas 36, Giannis Antetokounmpo 26, Jrue Holiday ir Khrisas Middletonas po 14.