Brazdeikis gerino atkovotų kamuolių rekordą NBA ir vedė „Magic“ klubą į pergalę

Prieš 2 metus 153

Ignas Brazdeikis NBA lygoje sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes ir svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

Orlando „Magic“ (21-59) klubas namuose 120:115 (35:36, 24:25, 32:25, 29:29) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (43-37) krepšininkus.

Su šia pergale Orlando ekipai pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją.

I. Brazdeikis šioje dvikovoje aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

6 atkovoti kamuoliai – naujas krepšininko rekordas NBA lygoje. Be to, jam pritrūko vieno taško iki rezultatyviausių NBA karjeros rungtynių.

Nugalėtojo likimas rungtynėse sprendėsi pačioje pabaigoje. Likus žaisti pusantros minutės „Cavaliers“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 112:115. Tačiau tuomet taškus pelnė I. Brazdeikis. Į tai „Cavaliers“ atsakė tritaškiu, bet dvikovos pabaigoje „Magic“ pergalę baudų metimais įtvirtino R. J. Hamptonas.

„Magic“: Mo Bamba 21, Ignas Brazdeikis 20, Markelle`as Fultzas 16, Moritzas Wagneris 15, Chuma Okeke ir Robinas Lopezas po 11, R.J. Hamptonas ir Devinas Cannady (3/4 trit.) po 10 taškų.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 27, Lauri Markkanenas 25, Kevinas Love`as 17, Carisas LeVertas ir Cedi Osmanas po 11, Mosesas Brownas 10 taškų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt