Be L.Jameso žaidusi „Lakers“ nesustabdė D.Lillardo šėlsmo

Prieš 1 metus 50

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (28/29) ekipa, kuri namuose 127:115 (34:19, 31:27, 36:33, 26:36) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (26/32) komandą.

Abi ekipos šiuo metu grumiasi dėl vietos Vakarų konferencijos įkrintamosiose varžybose ir „Lakers“ šiuo metu užima 13 poziciją, o Portlando klubas žengia dviem vietom aukščiau.

Šiame mače Los Andželo klubas vis dar vertėsi be LeBrono Jameso, kuris dėl skaudančios čiurnos praleido jau trečią susitikimą iš eilės. NBA žvaigždė nerungtyniauja po to, kai tapo rezultatyviausiu visų laikų lygos žaidėju.

Rezultatyviausias pralaimėjusių gretose buvo ką tik iš Jutos „Jazz“ į Los Andželo ekipą persikėlęs Malikas Beasley – jis per 21 minutę pelnė 22 taškus (2/4 dvit., 6/12 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius prasižengė.

Portlando ekipoje spindėjo Damianas Lillardas, kuris per 34 minutes pelnė 40 taškų (5/9 dvit., 8/14 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Lakers“: Malikas Beasley 22 (6/12 trit.), Anthony Davisas 19 (20 atk. kam.), D’Angello Russellas 16 (2/8 trit.), Troy’us Brownas 13, Austinas Reavesas 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (13/23 metimai), Shaedonas Sharpe’as 15 (5 atk. kam.), Anfernee Simonsas (6 rez. per.) ir Matisse’as Thybulle’as po 14 (4/6 trit.), Nassiras Little’as 11 (3/5 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: Filipinų pinigai, kur „Ryto“ papildymas, Ispanijos legionierių limitas, krepšininkų statusas darbo rinkoje, „Synergy“ niuansai ir lažybos