Be keitimų žaidęs Brunsonas ištraukė „Knicks“ dar bent vienas rungtynes serijoje su „Heat“

Prieš 11 mėnesius 100

Niujorko „Knicks“ krepšininkai NBA Rytų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse namuose 112:103 (14:24, 36:23, 34:27, 28:29) įveikė Majamio „Heat“ komandą ir bent vienam mačui pratęsė savo sezoną. Serijoje „Knicks“ dabar atsilieka 2-3.

Į pergalę „Knicks“ tempė gynėjas Jalenas Brunsonas, sužaidęs be keitimų visas 48 minutes ir pelnęs 38 taškus. Jis dar atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo vos 1 kartą.

„Heat“ pretenduoja būti tik antra komanda NBA istorijoje, pasiekusias konferencijos finalą iš aštuntosios pozicijos po reguliaraus sezono. Tačiau tam reikia laimėti dar viena mačą – šeštosios serijos rungtynės vyks Majamyje.

Trečiajame ketvirtyje „Knicks“ persvara siekė 19 taškų (73:54), tačiau „Heat“ pagaliau pramušė ir ėmė pataikyti tritaškius.

Ketvirtis baigėsi „Knicks“ pirmaujant 84:74, bet likus žaisti dvi su puse minutės po Jimmy Butlerio baudos metimo „Heat“ priartėjo iki 101:103.

Vis dėlto lemiamu momentu „Heat“ metimai vėl užstrigo, o RJ Barrettas sumetė visas 4 baudas (103:109). Visi svečių bandymai įmesti tritaškius lemiamoje atkarpoje buvo netaiklūs.

Quentinas Grimesas irgi sužaidė visas 48 minutes „Knicks“ komandoje, kuri iki šiol yra vienintelė NBA istorijoje, pasiekusi bent konferencijos finalą, kai reguliarųjį sezoną užbaigė aštunta. Tačiau tai nutiko dar 1999 m.

Įdomu, kad tada „Knicks“ pirmajame etape įveikė būtent „Heat“.

„Knicks“: J. Brunsonas (8/12 dvit., 4/10 trit., 10/12 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.) 38, RJ Barrettas (7 atk. kam.) 26, J. Randle`as (4/7 trit.) 24.

„Heat“: J. Butleris (5/12 dvit., 9/11 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 perimt. kam.) 19, B. Adebayo (7/10 dvit., 8 atk. kam.) 18, D. Robinsonas (5/10 trit.) 17, M. Strusas (4/10 trit.) 14, C. Martinas 11.