Be ginklanešių į Šarlotę atvykęs N.Jokičius pergalę nukalė jubiliejiniu trigubu dubliu

Prieš 1 metus 65

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) aptrupėjusią Denverio „Nuggets“ (39/18) sudėtį į pergalę vedė Nikola Jokičius.

Serbo trigubas dublis nulėmė išvykos pergalę prieš Šarlotės „Hornets“ (15/43) – 119:105 (27:34, 30:26, 37:23, 25:22).

Šeimininkai antrajame kėlinyje turėjo 15 taškų persvarą (52:37), tačiau šią iššvaistė dar iki ilgosios pertraukos praleisdami spurtą 0:12. Ketvirtajame kėlinyje „Nuggets“ surengė dar vieną atkarpą 10:0 ir pabėgę 112:92 įtvirtino pergalę.

N.Jokičius surinko jau 20-ąjį sezono trigubą dublį – 34 minutės, 30 taškų (11/22 dvitaškių, 8/9 baudų metimų), 16 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 2 blokai, 4 klaidos ir pražanga.

Trigubais dubliais lygoje pirmaujantis aukštaūgis turėjo atakuoti krepšį dažniau nei yra įpratęs, nes į Šarlotę atvyko be susižeidusių talkininkų Aarono Gordono ir Jamalo Murray’aus, dar nežaidė ir mainais prisijungęs Thomasas Bryantas.

„Jie kiekvieną ataką rezgė per Jokičių. Mums reikėjo rasti būdą jį išbalansuoti ir mes to nepadarėme. Jis parodė, kodėl yra MVP ir gali šį titulą pelnyti dar kartą“, – serbą gyrė „Hornets“ strategas Steve’as Cliffordas.

Prie šeimininkų vargų prisidėjo ir tai, kad užsidarant mainų laikotarpiui buvo iškeistas pagrindinis vidurio puolėjas Masonas Plumlee, tad N.Jokičių stabdyti teko patirties stokojantiems Markui Williamsui ir Nickui Richardsui.

Į trigubą dublį taikėsi ir LaMelo Ballas – 35 minutės, 18 taškų (3/6 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 3/5 baudų metimų), 9 atkovoti, 2 perimti ir 4 prarasti kamuoliai, 12 rezultatyvių perdavimų bei 3 pražangos.

Around and up (🆙)@MELOD1P | American regional sports channel, @HornetsOnBallypic.twitter.com/nV7gucJ6dE

— Charlotte Hornets Canada 🇨🇦 (@HornetsMike_EN) February 12, 2023

„Širšės“ vėl strigo visais aspektais. Tritaškiais varžovai buvo nežymiai pranokti (8/32 prieš 5/23), tačiau kova dėl kamuolių pralaimėta 37:51, rezultatyvių perdavimų taip pat atlikta žymiai mažiau (25:35).

Denverio klubas išlieka vienvaldžiais Vakarų konferencijos lyderiais, septintą kartą paeiliui pralaimėję „Hornets“ nusmuko į paskutinę vietą Rytuose.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (16 atk. kam., 10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 15 (5 rez. perd., 0/4 tritaškių), Michaelas Porteris (6 atk. kam., 2/7 tritaškių) ir Bruce’as Brownas (5 rez. perd.) po 14, Vlatko Čančaras 12 (5 atk. kam.), Christianas Braunas 11 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Jeffas Greenas 10.

„Hornets“: P.J.Washingtonas 22 (1/5 tritaškių), Gordonas Haywardas 21, LaMelo Ballas 18 (9 atk. kam., 12 rez. perd., 3/10 tritaškių), Dennisas Smithas 15, Terry Rozieras 12 (4 rez. perd., 1/7 tritaškių), Nickas Richardsas 9 (8 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros