Baudos aikštelėje karaliavęs J.Embiidas tik paskutinėmis akimirkomis išsikapstė Brukline

Prieš 1 metus 53

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naują savo erą pradeda žvaigždes išmainę Bruklino „Nets“ (33/23).

Atsinaujinęs klubas savo arenoje tik po atkaklios kovos 98:101 (28:26, 32:26, 22:24, 16:25) nusileido Filadelfijos „76ers“ (36/19).

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Nets“ priekyje išsilaikė beveik iki paskutinių mačo akimirkų. Likus žaisti penkias sekundes Joelis Embiidas žengė prie baudų metimo linijos ir persvėrė rezultatą – 99:98. Po minutės pertraukėlės Mikalas Bridgesas prametė, o Jamesas Hardenas dar spėjo pridėti pergalę įtvirtinusius baudų metimus.

Dominavęs J.Embiidas per 37 minutes surinko 37 taškus (11/16 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 12/13 baudų metimų), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Savo lyderį turėjo ir „Nets“ – ką tik prisijungęs M.Bridgesas per 34 minutes pelnė 23 taškus (5/13 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Dėl mainų puolėjas turėjo vienerias rungtynes stebėti nuo suolo, o jam tai nėra įprastas reiškinys. Patikimumu pasižymintis amerikietis sužaidė visus 116 įmanomų mačų Vilanovos universitete bei nepraleido nė vieno susitikimo per pirmuosius puspenkto savo sezono su Fynikso „Suns“ marškinėliais (365 mačai paeiliui).

„Jis tiesiog drebėjo, kaip norėjo žengti į aikštelę“, – kolegos užsidegimu žavėjosi Cameronas Johnsonas.

M.Bridgesas vis dar gali sužaisti idealų sezoną ir net daugiau. Jo sąskaitoje jau yra 56 mačai, o „Nets“ tvarkaraštyje liko 27 mačai, tad jis gali sužaisti net 83 mačus reguliariajame sezone.

„76ers“ Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, „Nets“ joje yra penkti.

„76ers“: Joelis Embiidas 37 (13 atk. kam., 11/16 dvitaškių), Jamesas Hardenas 29 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 12 (0/4 tritaškių), Shake’as Miltonas 6.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 23 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Joe Harrisas 18 (6/9 tritaškių), Cameronas Thomasas 14, Cameronas Johnsonas 12 (7 atk. kam., 2/8 tritaškių), Spenceris Dinwiddie 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 2/10 metimų), ... , Benas Simmonsas 4 (16 minučių, 3 atk. kam., 3 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros