„Barcelona“ lemiamu metu krito nuo N.De Colo rankos

Prieš 1 metus 69

Eurolygoje netikėtai pakrypo Barselonos „Barcelona“ (8/4) bandymas namie priimti vienus autsaiderių.

Katalonai savo arenoje po atkaklios kovos 74:75 (15:21, 31:19, 16:17, 12:18) nusileido Vilerbano ASVEL (4/8).

Komandos dar iki ilgosios pertraukos apsikeitė beveik kėlinį trūkusiais spurtais, o į rūbines išsiskirstė katalonams pirmaujant šešiais taškais – 46:40. Prie to itin prisidėjo trečiajame savo sezono mače tritaškiais iššovęs Kyle’as Kuričius.

Nikola Kalinic 🤝 Tomas Satoransky 😏🔥@FCBbasket #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/op1f8EbUJX

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) December 9, 2022

Ketvirtajame kėlinyje ASVEL dar kartą atsitiesė, o likus žaisti 43 sekundes Nando De Colo baudų metimais persvėrė rezultatą, nors jam po minutės pertraukėlės atsakė Nicolas Laprovittola – 74:73. Prancūzas turėjo ir dar vieną žodį – jo metimas tinklelį skrodė likus sekundei (75:74), o Šarūnas Jasikevičius lemiamą ataką rengė minutės pertraukėlės metu.

Vis dėlto ilgai ruoštos atakos surengti nepavyko ir pergalė liko prancūzų rankose.

— SKWEEK (@skweektv) December 9, 2022

Mačo herojumi tapęs N.De Colo iš viso per 28 minutes surinko 19 taškų (4/9 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė bei prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, išprovokavo 6 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 20 naudingumo balų.

Pasiautėjo ir Youssoupha Fallas, atkovojęs net 18 kamuolių.

ASVEL išsikapstė atlikę vos 6 rezultatyvius perdavimus, o tritaškius mesdami 29 procentų taiklumu (5/17).

Rokas Jokubaitis šiame susitikime per 14 minučių pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Po šio mačo katalonai dalinasi 3–5 vietas, prancūzai stumdosi tik dėl tryliktosios.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17 (5 atk. kam.), Nicolas Laprovittola 14 (5 klaidos, 1/6 tritaškių), Kyle'as Kuričius 13 (4/9 tritaškių), Janas Vesely ir Tomašas Satoransky (5 atk. kam.) po 6.

ASVEL: Nando De Colo 19 (4 atk. kam.), Youssoupha Fallas 14 (18 atk. kam.), Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 10, Jonah Mathewsas 8.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos