B.Bogdanovičius tempė „Pistons“ į pergalę dviejų pratęsimų dramoje

Prieš 1 metus 74

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Deroito „Pistons“ (15/42), namie 138:131 (19:28, 34:26, 38:29, 22:30, 12:12, 13:6) palaužęs San Antonijaus „Spurs“ (14/42) klubą.

„Spurs“ klupo jau 11 kartą iš eilės.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus porai minučių „Pistons“ pirmavo 113:101, bet tada Zachas Collinsas ir Stanley Johnsonas įvedė lygybę – 113:113. Buvo dar 70 sek., bet pergalės komandos neišplėšė.

Pirmame pratęsime vyko atkakli kova, kol likus 18 sek. „Spurs“ neatitrūko 125:121. Vis tik taiklus „iš žaidimo“ ir baudų metimais buvo Bojanas Bogdanovičius, išplėšęs dar vieną pratęsimą. B.Bogdanovičius lyderiu buvo ir toliau, tad „Pistons“ pergalę galiausiai pasiekė.

Jo sąskaitoje viso – 32 taškai (0/6 trit.,) ir 5 atkovoti kamuoliai. 30 taškų rinko ir 17 kamuolių sugriebė Jalenas Durenas, 17 taškų – Jadeno Ivey sąskaitoje (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

Dvigubą dublį taip pat nugalėtojų gretose fiksavo Isaiah Stewartas (11 atk. kam.), 14 taškų pelnė Hamidou Diallo.

Beje, „Pistons“ pataikė vos 7 tritaškius iš 37 (19 proc.), kai varžovai – 14 iš 42 (33 proc.).

„Spurs“ ekipai 31 tašką rinko debiutavęs ir klubo rezultatyviausią naujoko pasirodymą surengęs Devonte‘as Grahamas.

29 taškus pelnė Zachas Collinsas (11 atk. kam.), 27 – Malaki Branhamas, 15 – Keita Batesas-Diopas, 8 – Stanley Johnsonas (10 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros