„AX Armani“ dar nesudeda ginklų – išvykoje nukovė „Fenerbahče“

Prieš 1 metus 49

Prieš šios savaitės Eurolygos išvyką į Kauną pralaimėjimą namuose patyrė Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai.

Atidėtose dėl žemės drebėjimo Turkijoje rungtynėse „Fenerbahče“ (17-12) namuose 75:82 (18:23, 17:14, 17:24, 23:21) nusileido Milano „AX Armani“ (13-16) ekipai.

Likus žaisti 2 min. po Shabazzo Napiero tritaškio komandas skyrė 10 taškų (76:66), bet šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0 per mažiau nei 40 sekundžių.

Tačiau netrukus pirmą iš penkių savo tritaškių pataikė Billy Baronas (79:72). Po minutės pertraukėlės tritaškiu atsakė ir Carsenas Edwardsas, bet B. Baronas pelnė du taškus su pražanga ir likus 28 sek. svečiai pirmavo 82:75.

Nugalėtojus į priekį vedė gynėjų duetas: Shabazzas Napieras surinko 26 taškus (5/8 trit.), o Timothe Luwawu-Cabarrot pelnė 19. Abu žaidėjai į Milaną atvyko jau sezono eigoje.

Taip „Fenerbahče“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės ir trečiąją per 5 pastarąsias rungtynes bei liko 5 turnyro lentelės vietoje.

Septintąją pergalę per 8 pastarąsias rungtynes pasiekę Milano krepšininkai pavijo 12-oje vietoje esančią Bolonijos „Virtus“.

„Fenerbahče“ penktadienį lankysis Kaune, kur „Žalgirio“ pergalės atveju komandas skirtų tik pergalė. Milano krepšininkai šią savaitę žais namuose su Miuncheno „Bayern“.

„Fenerbahče“: J. Motley (9/12 dvit., 1/1 trit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.) 22, M. Guduričius (4/7 dvit., 3/7 trit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.) 19, C. Edwardsas (1/6 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam.) 16.

„AX Armani“: Sh. Napieras (4/5 dvit., 5/8 trit., 26 naud. bal.) 26, T. Luwawu-Cabarrot (5/9 dvit.) 19, B. Baronas (3 atk. kam., 4 rez. perd.) ir J. Voigtmannas (8 atk. kam.) po 8.