Atsitiesusi „Bayern“ vis tik krito prieš „Fenerbahče“ ekipą

Prieš 1 metus 55

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje užfiksavo Stambulo „Fenerbahče“ (12/7) klubas, kuris namie 79:71 (19:18, 27:21, 21:10, 12:22) palaužė Miuncheno „Bayern“ (7/12) ekipą.

Miuncheno klubas pralaimėjo po dviejų pergalių paeiliui.

Jei pirmas kėlinys buvo lygus, tai vėliau „Fenerbahče“ ėmė tolti nuo varžovų ir tai darė užtikrintai. Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 7 taškų persvarą (46:39), o Scottie Wilbekinas po pertraukos ją didino – 50:39. Puolime aktyvus buvo ir Johnathanas Motley (59:43), puikiai išnaudojęs baudos metimus, dar tritaškį smeigė Marko Guduričius, taip „Bayern“ tapo triuškinama – 66:43.

Liko dar visas kėlinys, tad Miuncheno ekipa gelbėjosi. Po Augustine‘o Rubito ir Ognjeno Jaramazo metimų komandas skyrė 10 taškų (59:69), tiesa, labiau priartėti svečiams jau tapo sunku. Likus 2 minutėms Cassiusas Winstonas galėjo skirtumą rėžti iki vos 6 taškus, bet tikslą siekė viena bauda (66:73), tuo tarpu J.Motley realizavo abu metimus.

.@Kostas_ante13 receives the ball and makes no mistake 💪#FlightTime I @TurkishAirlines pic.twitter.com/2H1oM94fyb

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 12, 2023

Corey Waldeno tritaškis buvo labai svarbus „Bayern“ ekipai (69:75), o A.Rubitas jau netrukus pelnė dvitaškį su pražanga. Tiesa, baudos metimo išnaudoti nepavyko (71:75), tad šalia pergalės išliko „Fenerbahče“. Pergalės iš rankų šeimininkai nepaleido.

Įspūdingai žaidė Johnathanas Motley, pelnęs 22 taškus, atkovojęs net 17 kamuolių ir rinkęs 38 naudingumo balus. Jam tai – efektyviausias karjeros mačas Eurolygoje.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 22 (17 atk. kam., 38 n.b.), Scottie Wilbekinas 11 (4 rez. perd., 1/4 trit.), Carsenas Edwardsas ir Nickas Calathesas – po 9, Marko Guduričius 8.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 21, Cassiusas Winstonas 12, Nickas Weileris-Babbas 9, Corey Waldenas 7 (7 rez. perd.), Eliasas Harrisas ir Freddie Gillespie (8 atk. kam.) – po 6.

That shot belongs in a circus @scottiew_5!! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/JZVWCeJT5l

„Ilgoji pertrauka“: daugiau vertas Tarolis, Vokietijoje žibantys gynėjai, kovingasis Sorokas, šaknis įleidęs Bendžius ir galbūt „Rytui“ reikėjo pasilikti Kariniauską