Antetokounmpo ir Holiday vedama „Bucks“ po pratęsimo parklupdė „Celtics“

Prieš 1 metus 47

Milvokyje akis į akį susitiko Rytų konferencijos lyderiai – vietos „Bucks“ (40-17) ir Bostono „Celtics“ (41-17).

Intriguojančioje akistatoje pergalę po pratęsimo 131:125 (27:35, 37:28, 26:32, 26:21, 15:9) iškovojo „Bucks“ krepšininkai.

Į pratęsimą komandas išvedė Samas Hauseris. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 5 sek. ir „Celtics“ atsiliekant 113:116, S. Hauseris paleido fantastišką tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Jo metu pranašumą galiausiai įrodė „Bucks“ krepšininkai.

Nugalėtojų gretose ryškiausiomis spalvomis spindėjo Giannis Antetokounmpo, per 46 minutes surinkęs 36 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvumu išsiskyrė Jrue Holiday, į savo sąskaitą įsirašęs 40 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ ekipoje daugiausiai taškų – 27 – įmetė Derrickas White`as. Jis taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ fiksuoja 11-os iš eilės pergalių seriją, o „Celtics“ suklupo po keturių pergalių iš eilės.

„Bucks“: Jrue Holiday 40, Giannis Antetokounmpo 36, Khrisas Middletonas 16 (11 atk. kam.), Graysonas Allenas 13.

„Celtics“: Derrickas White`as 27, Malcolmas Brogdonas 26, Mike`as Muscala 18, Blake`as Griffinas ir Samas Hauseris po 15.